Домой Новости в мире Лучани просять заборонити гучномовці в одному з храмів міста

Лучани просять заборонити гучномовці в одному з храмів міста

127
0

Лучани просять заборонити гучномовці в одному з храмів міста

На платформі єдиної системи місцевих петицій лучанка Наталія Шевчук зареєструвала пропозицію щодо заборони гучномовців у храмі Всіх Святих землі Волинської.

«Згідно із Законом України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» громадяни мають право на безпечні для здоров’я та життя побут, відпочинок і навколишнє середовище.

Стаття 24 цього Закону зобов’язує підприємства, установи та організації вживати заходів з недопущення перевищення рівнів шуму на так званих захищених об’єктах, в число яких входять житлові будинки та прибудинкові території.

Допустимий рівень шуму встановлюється санітарними нормами і залежить від території і часу доби. В середньому для житлових будинків рівень шуму не повинен перевищувати 45-60 дБ (рівень шуму можуть виміряти органи Державної санітарно-епідеміологічної служби, до яких треба звертатися із заявою).

Цей же закон забороняє біля житлових будинків і прибудинкових територій гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму у час із 22:00 до 8:00″, — йдеться в петиції.

Наразі триває збір підписів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь