«Ми будемо шукати справедливість»: чому Тарас Шкітер поїхав у Дніпро. ВІДЕО

Продюсер і ведучий головного на Волині суспільно-політичного ток-шоу «Протилежний погляд LIVE» Тарас Шкітер разом із командою записав інтерв’ю з міським головою Дніпра Борисом Філатовим.

Про це Тарас Шкітер повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Сьогодні ми знаходимось в Дніпрі. Ми щойно провели чудове інтерв’ю з мером Дніпра Борисом Філатовим. Ви спитаєте, чому? Чому «Протилежний погляд», чому Тарас Шкітер в Дніпрі? А тому, що ми хочемо показати, наскільки є важливою посада міського голови, якого в Луцьку, до речі, немає більше двох років. І Верховна Рада і досі не призначила вибори міського голови у Луцьку», – зазначив Тарас Шкітер.

Зі слів продюсера і ведучого, команда «Протилежний погляд LIVE» хоче на прикладі показати, наскільки є важливою посада міського голови.

«На контрасті розвитку інших міст показати, чому так багато Луцьк втрачає. Ми будемо шукати справедливість. Спільно з вами ми будемо доносити проблему, що в Луцьку відсутній міський голова, для міських голів різних міст, для депутатів Верховної Ради. Ми будемо шукати справедливість спільно з вами», – додав Тарас Шкітер.

Ексклюзивне інтерв’ю з міським головою Дніпра Борисом Філатовим дивіться у ток-шоу «Протилежний погляд LIVE» наступного тижня – у четвер, 25 квітня, о 20:00 на «12 каналі».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Войти с помощью: 
Please enter your comment!
Please enter your name here