Скандал зі звільненням відомого тренера з плавання: у луцькій школі прокоментували інцидент

В.о. директора КЗ «СДЮСШОР Луцької міської ради» Володимир Озимко прокоментував скандал зі звільненням відомого тренера Володимира Самчука.

Про це йшлося у вівторок, 13 серпня, під час оперативної наради у Луцькраді.

За словами Володимира Озимка, перед 8 липня подав заяву про те, що він збирається проводити навчально-тренувальні процеси з Максимом Ткачуком, що їде на чемпіонат світу, та іншим вихованцем на базі басейну у «Спорт Лайфі». Утім, разом з цією заявою він не надав графік індивідуальної підготовки спортсменів. Тож директор не погодив йому ці тренування і рекомендував займатися на базі басейну, тобто, у тренажерній залі, адже з басейна на той час спустили воду.

«Після цього Самчук перестав з’являтися на роботу і тільки після дзвінка директора він прийшов 15 липня. Під час його відсутності склали акти про те, що він не приходив. Один акт Самчук підписав, на інших відмовився ставити підпис. У письмовій формі він написав, що має право не давати ніяких пояснень», – зауважив Володимир Озимко.

Тренер відмовився надавати пояснення про відсутність і перед колективом школи, каже представник спортшколи. Тож його вирішили звільнити.

Натомість в.о.мера Григорій Пустовіт наголосив, що це проблема як директора школи, так і тренера.

«Жодні амбіції не мають перешкоджати підготовці дитини. Вона не має від цього страждати. Я б хотів, щоб у басейні була робоча ситуація, щоб у всіх колективах ми пам’ятали про трудову дисципліну. Якщо ви хочете йти, то йдіть. Для чого така ганьба на всю Україну пішла? У цьому випадку тренер навіть не захотів пояснити свої дії», — додав він.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Войти с помощью: 
Please enter your comment!
Please enter your name here