Зеленського як кандидата в президенти не існує, – Гриценко

Кандидат в президенти, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив про те, що не розглядає шоумена Володимира Зеленського як кандидата або як державного діяча. За його словами, Зеленський є «продуктом ненависті» до українських політиків, які не відповідали очікуванням.

Про це Гриценко сказав в інтерв’ю виданню «РБК-Україна».

«Зеленського як кандидата в президенти або як державного діяча не існувало і не існує. Він не висловлювався з ключових питань державного будівництва, внутрішньої і зовнішньої політики, її пріоритетів та механізмів. Зеленський – це продукт ненависті до політики і політиків, які не відповідали очікуванням людей… Я взагалі не бачив команди у Зеленського, як і не знаю його переконань та поглядів на ключові проблеми країни. І я не хотів би, щоб країна ризикувала ситуацією, коли прийдуть невідомі люди, сядуть і почнуть читати свої службові обов’язки. У громадян і у країни немає часу, щоб його втрачати «, — сказав Гриценко в інтерв’ю.

Політик також публічно закликав Зеленського вийти на прямі дебати і поговорити про ключові проблеми.

«Я не знаю, хто переможе на цих дебатах, але люди повинні почути відповіді, а не купувати кота в мішку. Це неправильно за своєю суттю, це дискредитує механізм та інструмент виборів, якщо щось неіснуюче може мати перспективу. Потім це неіснуюче сяде в реальне крісло з реальними повноваженнями, і кожен день прийматиме сотні рішень, від яких залежить наше з вами життя», — зазначив кандидат.

Нагадаємо, що 7 березня політик Дмитро Добродомов заявив про те, що відмовляється брати участь у президентських виборах на користь Анатолія Гриценка. Він зазначив, що переконаний в тому, що лідер «Громадянської позиції» вийде у другий тур.

Раніше лідер «Самопомочі» і мер Львова Андрій Садовий повідомив, що не балотуватиметься в президенти і підтримає Гриценка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Войти с помощью: 
Please enter your comment!
Please enter your name here