
Мешканці міста Нововолинськ через неприємний запах у місті організовують збори жителів.
Про це на у Facebook написав Андрій Медина.
Зібрання планують на 8 липня.
«Хочеш дихати чистим повітрям у своєму місті? Приходь 8-го липня в понеділок на виїздне засідання екологічної комісії у місті Нововолинську. Початок зборів — 18:00, у міському клубі на 5-му мікрорайоні», — йдеться у дописі.
Також організатор запросив на «віче» екологів, мера Нововолинська та міських депутатів.








































